AsmaSeir Contact

 
   
   
 
:: درباره اسماء سیر پرواز

اسماء سیر پرواز از خرداد ماه سال ۱۳۸۸ با کسب مجوز  "بند الف "  از سازمان هواپیمائی کشوری جمهوری اسلامی ایران (ICAO) با نام شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اسماء سیر پرواز با شماره  ۳۷۷۶۳۵  در اداره ثبت شرکت ها  ثبت و تاسیس گردید.

پس از آن با هدف گسترش فعالیت های گردشگری و تور گردانی ، موفق به اخذ مجوز "بند ب" از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی گردید و در مدت کوتاهی با فراهم کردن استانداردها و شرایط مطلوب سازمانی و عملکرد مناسب، ضمن عضویت  رسمی انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوايی و جهانگردی ايران  (AATTAI) ، موفق به اخذ مجوز بین المللی مجمع جهانی حمل و نقل هوایی ((IATA نیز گزدید.

با کسب این چهار مجوز رسمی و بین المللی، در حال حاضر این شرکت ضمن فروش بلیط کلیه خطوط هواپیمایی معتبر داخلی و بین المللی ، کلیه خدمات مسافرتی گردشگری ( ویزا ، هتل ، بیمه مسافرتی) تورهای علمی – تفریحی را به جامعه علمی کشور ارائه می نماید..
 همچنین در جهت توسعه فعالیت مدیکال توریسم ، مطابق ضوابط و آئین نامه های مربوطه ، امور مربوطه به اخذ مجوز " شرکت تسهیل گر خدمات گردشگری سلامت" از مرجع ذیربط انجام گردیده است .

:: اهداف و چشم اندازهای اسماء سیر پرواز

 با توجه به تخصص و توانمندی های هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت اهداف حوزه فعالیت شرکت بصورت تخصصی تحت عنوان اسماء گروپ  AsmaGroup  در سه فیلد گردشگری علمی ، برگزاری  و مشارکت در برگزاری کنگره ها و مجامع بین المللی و ملی  ، دوره های آموزشی کوتاه مدت و کارگاههای  آموزشی  ملی  و بین المللی ،  و مدیکال توریسم  به تدریج گسترش یافت .
از جمله اهداف اولیه این شرکت  فراهم کردن  شرایط مناسب  جهت حضور  اعضاء محترم جامعه علمی کشور در کنفرانس ها و مجامع علمی بین المللی داخلی و خارجی است. و هم اکنون ما مفتخریم که در برگزاری و سازماندهی کنفرانس های داخلی و بین المللی بصورت مستقیم و یا مشارکت هم  در  ایران و هم در برخی کشور ها نیز فعالیت می نمائیم. برگزاری کارگاههای آموزشی معتبر علمی  و دروه های آموزشی کوتاه مدت  در قالب گردشگری علمی  نیز در حوزه فعالیت ما قرار دارد .

از دیگر اهداف  این شرکت معرفی کنفرانس های مناسب و متناسب با تخصص ونیاز های  علمی و سازمانی اعضاء محترم هیئت علمی دانشگاهها و متخصصین ارجمند می باشد و در این راستا کلیه خدمات مورد نیاز ایشان را از مرحله ثبت نام در کنفرانس و نمایشگاههای علمی تا تنظیم و اجرای برنامه سفر  در قالب تورهای گروهی و یا انفرادی ارائه می نماید.  ما مطمئن هستیم این فعالیت ما ، هزینه های شرکت در مجامع را کاهش و بهره وری از سفر را افزایش می دهد.

و پس از دو سال فعالیت ، و از اواخر سال 1390 ، هدف سوم  هیئت مدیره ، یعنی شروع فعالیت مدیکال توریسم در شرکت اغاز گردید. اگر چه بعنوان پیشگامان مدیکال توریسم در ایران ، به دلیل عدم جایگاه آن در نظام سلامت و سازمان های ذیربط مربوطه ، با مشکلات متعددی مواجه بودیم ، اما طی سال های پس از آن ، زمانی که از طرف دولت محترم و مراکز درمانی  نیز به پیشرفت مدیکال توریسم  اهمیت داده شد ، مطابق آئین نامه های مربوط مراحل اخذ  مجوز شرکت  "تسهیل گر خدمات گردشگری سلامت "  از مراجع مربوطه انجام شد . و  با عقد تفاهم نامه با مراکز پزشکی معتبر داخلی و خارجی در حال حاضر بعنوان یکی از پیشگامان مدیکال توریسم هم در زمینه اعزام بیمار به مراکز درمانی بین المللی  خارج از کشور و هم پذیرش بیمار از کشورهای همسایه فعالیت  نسبتا گسترده ای داریم.
 
:: دسترسی سریع
:: نظرسنجی
نظر شما درباره سطح کیفی خدمات شرکت چيست ؟ 
پست الکترونیکی  :
:: پیوند های مرتبط
   
  :: بـرگ نخســت    :: دربــاره مـــا   :: خــدمات مـــا    :: تورهـــای گـردشگـــری
:: توریسـم سلامـت   :: کنفرانس هـاي علمـي   :: بولتن های خبری    :: تمـاس با مــا
 

توسعه و طراحی وب توسط شرکت پارس فناوران

تمامی حقوق این سایت برای شرکت خدمات مسافرتی  و مدیکال توریسم اسماء سیر پرواز محفوظ است