AsmaSeir Contact

 
   
   
 
:: خدمات ویزا

اسماء سیر پرواز،  خدمات  انواع ویزای توریستی ، تجاری و تحصیلی و فامیلی  به افراد علاقمند به مسافرت به کشورهای عضو اتحادیه اروپا (ویزای شینگن نظیر آلمان، ایتالیا و فرانسه)، انگلستان، استرالیا، آمریکا، روسیه، اکراین، تایلند و سنگاپور ، چین  و سایر کشورهای دیگر را ارائه نماید.

برخلاف نظر اکثر متقاضیان ویزا، اخذ یک ویزا توریستی کار راحت و آسانی نبوده و با داشتن یک گزارش بانکی قوی یا ارائه چند سند ملکی به سختی نمی توان مامور صدور ویزا در سفارت مورد نظر را راضی نمود تا ویزای درخواست شده را صادر نماید و حتی در برخی از موارد باعث سردرگمی مامور صدور ویزا شده و  ممکن است بلافاصله فرم درخواست ویزا توسط مامور صدور ویزا رد شود.

در مواردی  هم افراد سود جویی یافت می شوند که در قبال دریافت مبالغی خیلی بالا، افراد متقاضیان ویزا را ترقیب نموده تا فقط با دریافت آن مبلغ و بدون ارائه هیچ مدرک دیگری توسط فرد متقاضی، اقدام به اخذ ویزا نمایند و از آن طرف در پشت صحنه با ارائه مدارکی جعلی یا غیر واقعی فرم درخواست آنها پر نموده و حتی مدارک لازم برای پرونده مانند گزارش بانکی، مشخصات فردی، مدارک تحصیلی و غیره را برای فرد متقاضی طراحی و تنظیم می نمایند، که این امر باعث می شود فرم درخواست ویزا به شدت از طرف مامور صدور ویزا رد شده و حتی در بیشتر موارد از ورود آن فرد متقاضی برای مدتی معین یا برای همیشه به آن کشور جلوگیری شود.
بنابراین می بایست در نظر داشته باشید بسیاری از اشتباهات کوچک در فرمهای اخذ ویزا، می تواند پرونده شما را در آن سفارت برای مدتی نامشخص به مشکل رسانده و باعث دردسرهای قانونی و حتی پرداخت هزینه های غیر ضرور گردد.

در فرایند اخذ ویزا ، هسته مرکزی مدارک مورد نیاز سفارت ، دعوتنامه مناسب  و معتبر است که در برخی موارد این دعوتنامه می بایست اصل بوده و از طریق پست دریافت شده باشد و یا در برخی موارد دیگر لازم است مستقیما به آدرس سفارت مورد نظر از طریق ایمیل و یا فکس و توسط سازمان دعوت کننده ارسال گردد. معمولا دعوتنامه  کنفرانس های بین المللی پس از واریز وجه ثبت نام کنفرانس ، توسط دبیرخاه مربوطه صادر می گردد و برخی سفارت خانه ها نیز ممکن  است مدارک تائید واریز وجه ثبت نام را نیز  مطالبه نمایند.

ما با ارائه راهنمایی و فرم های مربوطه و چک لیست مدارک ، فرد متقاضی را یاری نموده تا ویزای خود را با سهولت بیشتر و بدون مشکلات قانونی  و صرف هزینه های مازاد، دریافت نماید. مشاورین ما با توصیه های منحصر بفرد و حرفه ایی خود، در انتخاب  مناسب ترین روش اخذ ویزا  متناسب با وضعیت متقاضی، شما را یاری می نمایند.  
:: دسترسی سریع
:: نظرسنجی
نظر شما درباره سطح کیفی خدمات شرکت چيست ؟ 
پست الکترونیکی  :
:: پیوند های مرتبط
   
  :: بـرگ نخســت    :: دربــاره مـــا   :: خــدمات مـــا    :: تورهـــای گـردشگـــری
:: توریسـم سلامـت   :: کنفرانس هـاي علمـي   :: بولتن های خبری    :: تمـاس با مــا
 

توسعه و طراحی وب توسط شرکت پارس فناوران

تمامی حقوق این سایت برای شرکت خدمات مسافرتی  و مدیکال توریسم اسماء سیر پرواز محفوظ است