AsmaSeir Contact

 
   
   
 
::تورهای گردشگری سلامت برای قزاقستان
 
شرکت اسما سیر هم در زمینه گردشگری سلامت برای برخورداری ازتوانمندی های سایر مراکز بین المللی خارج از کشور فعالیت می کند و هم در زمینه معرفی مراکز درمانی معتبر ایران به سایر افراد در کشور های دیگر فعالیت دارد.  اگر چه ما تنها مجموعه فعال در زمینه گردشگری سلامت در ایران نمی باشیم ، اما تفکر سیستمی ما در گردشگری سلامت جایگاه ویژه ای برای شرکت اسما سیر  رز بین مراکز درمانی ایرانی فراهم کرده است
.

 اخیرا ، بر اساس نتجربیات و توانمندی ها و همکاران متخصص، جذب گردشگران سلامت از کشور قزاقستان در دستور کار فعالیت این شرکت قرار گرفته است .   با توجه به خصوصیات  فرهنگی و قومی کشورهای مشترک المنافع آسیای  میانه، خصوصا کشور قزاقستان که از  مشترکات قومی و فرهنگی  با ایران برخوردار هستند ، ما در شرکت اسما سیر شرایط مناسب برای جذب بیماران از کشور پهناور قزاقستان فراهم آورده ایم.  ما با بررسی میدانی  در کشور قزاقستان و شناخت نیازها ی درمانی و گردشگری سلامت و همچنین شناخت علاقمندی های بومی ایشان ، با بهره گیری از همکاران متخصص و هم فرهنگ قزاق تلاش بر این داریم  تا امکانات و تکنولوژی های تخصصی درمانی و گردشگری  را در مراکز معتبر ایران خصوصا درتهران و استان گلستان ( گرگان و گنبد)، بکار گرفته و خدمات ایده آل را به شهروندان کشور قزاقستان در قالب فعالیت مدیکال توریسم  ارائه نمائیم.

همچنین شرکت اسما سیر با مراکز معتبر درمانی در کشور ترکیه و هند و تایلند طرف قرار داد می باشد. بنابراین امکان اعزام بیماران قزاقستان به این کشور ها برای برخورداری از تخصص های خاص درمانی نظیر در مان سرطان با استفاده از تکنولوژی های جدید نظیر سایبر نایف وجود دارد .

ما از همه شهروندان قزاقستان دعوت می نمائیم تا با انتخاب ایران بعنوان مقصد گردشگری سلامت و خدمات درمانی ، ضمن آنکه به یک کشور با اشتراکات قومی و فرهنگی ، سفر میکنند ، از بهترین خدمات  متخصصین گروه پزشکی در مراکز درمانی منتخب   استفاده نمائید .

ما همواره در کنار شما هستیم.  با مادر تماس باشید

سوالات متداول

1-    چرا ایران را برای خدمات پزشکی انتخاب می کنیم ؟

کشور ایران به عنوان یک کشور مسلمان دارای سابقه و قرابت فرهنگی با کشور قزاقستان است . سفر  و ملاقات های روسای جمهور دو کشور،  بارها درجهت گسترش روابط اقتصادی ، اجتماعی ، فیمابین انجام شده است.

ایران در زمینه تخصصی پزشکی و تکنولوژی های نوین پزشکی از امکانات بسیار مناسبی برخوردار است . متخصصان پزشکی ایران در مجامع بین المللی به خوبی شناخته شده هستند و صاحب نظر محسوب میشوند.

مراکز درمانی ایران در جهت جذب توریسم سلامت ( مدیکال توریسم ) شرایط و امکانات مناسبی را فراهم کرده اند و با ایجاد دپارتمان بیماران بین الملل تحت عنوان IPD  , بخش های اختصاصی برای بیماران بین الملل  منجمله بیماران قزاقستان فراهم کرده اند. این بیمارستان ها دارای کد تخصصی مجوز فعالیت از وزارت بهداشت و درمان ایران بوده و همواره مورد بررسی ، کنترل و نظارت هستند.

در ایران تعداد قزاق هایی که دو تابعیت ایران و قزاقستان را دارند فراوان هستند به نحوی که در گرگان و گنبد روابط نزدیک خانوادگی بین آنها برقرار است.

2-     چگونه از قزاقستان به ایران سفر کنیم ؟ آیا به ویزا نیاز داریم ؟

اتباع قزاقستان برای ورورد به ایران هم می توانند با مراجعه به کنسولگری ایران در شهرهای آلماتی و اکتاو و یا سفارت در آستانه به راحتی ویزا دریافت کنند و یا در بدو ورود به فرودگاه ایران ویزای 15 روزه دریافت کنند.

راههای ورود به ایران از طریق هوایی ، از آلماتی با پرواز ایرآستانا در روزهای شنبه ، سه شنبه ، پنجشنبه و یا پرواز آزال آذربایجان از مبدا اکتاو ( و از طریق  فرودگاه باکو ) پنج روز در هفته  می باشد.

در صورت تمایل سفر تهران به شهر گرگان و یا گنبد ( درشمال ایران ) هم به صورت زمینی ( 7ساعت ) و یا پرواز هوایی به مقصد گرگان می توان اقدام کرد. ما برای متقاضیان درمان در شهرهای گرگان و گنبد ، مستقیما از فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران ، سرویس اختصاصی و ویژه  فراهم میکنیم .

3-  آیا برای اتباع قزاقستان سفر به ایران ایمن است ؟

 سفر به ایران برای اتباع خارجی بسیار ایمن است . مردم و دولت ایران از ورود خارجی ها به ایران استقبال می کنند . توریست های خارجی به راحتی در شهرهای ایران سفر می کنند و از مراکز تفریحی گردشگری بازدید می نمایند. علاوه بر آن با توجه به قرابت و نزدیکی فرهنگی ایران و قزاقستان ، اتباع قزاقستان احساس آرامش و راحتی بیشتری در ایران دارند ، به نحوی که اتباع قزاقستان پس از تهران به شهرهای گرگان ، گنبد و مشهد سفر می کنند و هم از خدمات درمانی مناسب برخوردار می شوند و هم به سیاحت و زیارت در شهر مشهد می پردازند.

علی رغم مشکلات منطقه ای در کشورهای مجاور ایران ، کشور ایران از ضریب امنیتی بسیار بالایی برخوردار است و سفر به این کشور ایمن را به همه توصیه می کنیم.

4-   کدام شهر برای دریافت خدمات درمانی و پزشکی در ایران مناسب هستند ؟

بر اساس قوانین ایران بیمارستان ها و مراکز درمانی برای ارائه خدمات درمانی به بیماران خارجی باید دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان باشند .بیمارستان های درجه یک شهرهایی مثل تهران ، گرگان ، گنبد و مشهد دارای مجوز لازم هستند. اتباع قزاقستان معمولا در این شهرها علاقه مند به انجام اقدامات پزشکی هستند. خصوا شهر های گنبد و گرگان که فامیل  ها و  خویشاوندان هم حضور دارند مورد استقبال قزاق ها برای دریافت خدمات درمانی هستند.

5-   هزینه های خدمات درمانی در ایران چه میزان است ؟

در مقایسه با کشورهای اروپایی هزینه های درمانی در ایران ، 35 درصد  کشورهای اروپای غربی است. حتی در مقایسه با کشور ترکیه هزینه های درمانی ایران 50 درصد  هزینه های درمانی آن کشور می باشد . به همین دلیل ایران همواره به عنوان یک قطب گردشگری سلامت در منطقه مطرح می باشد.

6-   چرا شرکت اسماسیر را به عنوان کارگزار مدیکال توریسم در ایران انتخاب می کنیم ؟

شرکت اسماسیر به عنوان یک شرکت خدمات گردشگری سلامت در ایران دارای مجوز ثبت شده فعالیت است . بنابراین بر اساس قوانین کشور ایران و به طور رسمی فعالیت می کند. فعالیت این کشور جذب بیمار از کشورهای منطقه نظیر آذربایجان ، کردستان ، عراق ، عمان و قزاقستان می باشد و با ایجاد یک شبکه ارتباطی مناسب و آشنا به فرهنگ و خصوصیات اتباع قزاقستان و با برخورداری از پرسنل مجرب و متخصص آشنا به زبان قزاقستان و روسی شرایط مناسبی را برای بیماران قزاقستان فراهم می کند.

همچنین این شرکت دارای قرارداد با بیمارستان های مهم و دارای مجوز در شهرهای مختلفی از جمله تهران ، گرگان ، گنبد و مشهد می باشد .بنابراین با دقت پذیرش بیماران در این بیمارستان ها را مدنظر قرارداده و هزینه های درمانی بیماران را با نظارت و سرپرستی کنترل و در کمترین مقدار تنظیم می کند. علاوه برآن قبل از سفر به ایران ، مدارک و مستندات پزشکی متقاضی قزاقستان را از طریق واتس آپ  دریافت نموده و بر اساس نظریات پزشکان مشاور بهترین روش درمانی در مراکز مربوطه ر تعیین نموده و هزینه های اولیه را برآورد می کند.

بیمار کلیه هزینه های درمانی را در محل مرکز درمانی و مستقیما به مرکز درمانی پرداخت می نماید و هیچ گونه وجه اضافی مازاد بر صورتحساب بیمارستان دریافت نمی شود.

خدمات شرکت شامل ترانسفر فرودگاهی ، همراهی مترجم ، سرکشی به بیمارستان ، همراهی در بیمارستان و در بالین بیمار می باشد و فقط بر اساس توافق اولیه کارمزد این خدمات از بیمار دریافت می شود.نظارت و سرپرستی کارشناسان متخصص شرکت بر روند درمان و آزمایشات تخصصی از ایجاد هزینه های مازاد و نابه جا برای بیمار پیشگیری  می کند و مطمئنا در هزینه های بیمار صرفه جویی می شود.
 
:: دسترسی سریع
:: نظرسنجی
نظر شما درباره سطح کیفی خدمات شرکت چيست ؟ 
پست الکترونیکی  :
:: پیوند های مرتبط
   
  :: بـرگ نخســت    :: دربــاره مـــا   :: خــدمات مـــا    :: تورهـــای گـردشگـــری
:: توریسـم سلامـت   :: کنفرانس هـاي علمـي   :: بولتن های خبری    :: تمـاس با مــا
 

توسعه و طراحی وب توسط شرکت پارس فناوران

تمامی حقوق این سایت برای شرکت خدمات مسافرتی  و مدیکال توریسم اسماء سیر پرواز محفوظ است