تزریق واکسن فایزر در بیمارستان آجی بادم : فریب یا واقعیت؟!

در حال حاضر تبلیغاتی زیادی در سطح فضای مجازی وجود دارد که تور ترکیه همراه با واکسن کرونا را تبلیغ می‌کنند، اما نکته مهمی که باید بدانید این است که کشور ترکیه در حال حاضر برنامه ای برای تزریق واکسن کرونا به توریست ها ندارد و صرفا فقط به ایرانیانی واکسن کرونا تزریق می‌شود که اقامت ترکیه را اخذ کرده باشند و دارای کیملیک کارت ترکیه باشند. بنابراین ایرانیان دارای اقامت ترکیه می‌توانند به راحتی به ترکیه سفر کنند و واکسن کرونای رایگان دریافت نمایند. بنابراین عبارت تور ترکیه با واکسن کرونا فقط زمانی صحیح است که دارای اقامت ترکیه باشید. 

هچنین اخیرا  شرکت مدیکال توریسم اسما سیر تماس های مکرر دریافت کرده است که  به نظر می رسد افراد با فریب  و نیرنگ  تزریق واکسن فایزر در بیمارستان آجی بادم  استانبول را در گروههای مختلف شبکه های اجتماعی تبلیغ می کنند. شرکت اسما سیر اعلام می نماید بیمارستان آجی بادم و هیچ یک از بیمارستان های ترکیه واکسن فایزر برای مقابله با کرونا برای  افراد توریست خارجی  تجویز و تزریق نمی کند. شیوه اچرایی تزریق واکسن در ترکیه بسیار مشخص و شفاف است و فقط با استفاده از کارت اقامت  توریستی ترکیه یا همان کیملیک کارت و یا شماره کارت ملی کشور ترکیه واکسن در سیستم ثبت و تزریق می گردد و هیچ راه فرار عیر قانونی برای تجویز واکسن فایزر ندارد. 

شرکت اسما سیر اماده ارائه مشاوره  اختصاصی در زمینه اعزام بیمار به ترکیه و بیمارستان های آجی بادم  و یا اخذ کارت کیملیک میباشد. با ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید.

 

Whatsapp Premium

پشتیبانی آنلاین اسماسیر

برای ارتباط با ما کلیک کنید.
Close and go back to page

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

           ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.