مزایای توریسم درمانی در ایران

ایران از مجموعه کشورهای درحال توسعه به سمت گردشگری سلامت در خاورمیانه و حتی در دنیا می باشد، اللخصوص در جراحی های زیبایی!

مزایای توریسم درمانی در ایران

1- مقرون به صرفه بودن خدمات

به علت درگیری طولانی مدت ایران با تورم، ارزش پول آن در مقایسه با دلار و یورو به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرده، در حال حاضر انجام جراحی کامل زیبایی بینی در ایران حدود 90% به صرفه تر از همین جراحی در ایالات متحده می باشد.

2- جراحان مجرب و با استعداد

اغلب متخصصین ایرانی مدرک پزشکی شان را از دانشکده های معروف در ایران، اروپا و ایالات متحده دریافت می کنند و بعد از سال های زیادی آموزش قوی و موثر پا به بازاری گسترده می گذارند، علاوه بر این مهارت پزشکان ایرانی به علت تعداد بالای متقاضیان جراحی های زیبایی بیشتر شده و بعضی از جراحان مشهور ما در روز بیش از 3 عمل جراحی را پشت سر می گذارند، همین علتی است که گردشگران سلامت را بیشتر به خود جلب می کند.

3- امکانات پزشکی همتای کلاس جهانی

در بین ایرانیان شغل پزشکی خواهان زیادی دارد، همین اشتیاق نیز باعث شده درمانگاه ها و بیمارستان ها همیشه در پی بهبود امکانات خود بوده و فناوری های پیشرفته تری را برای بیماران و کارمندان خود تهیه کنند.

 4- خدمات در دسترس و سریع

تسریع در ارائه خدمات  به نیاز افراد، از جمله عوامل اصلی در گسترش توریسم درمانی ایران است، شما به عنوان یک گردشگر سلامت، مجبور نیستید از فرصت درمان به موقع را برای ماندن در لیست انتظار محروم بمانید، دریافت به موقع و سریع خدمات درمانی از جمله مزایای گردشگری سلامت در ایران می باشد.

5- روش های جایگزین و سنتی

ایران سابقه ای طولانی از روش های طبی سنتی و چشم اندازی روشن در این حوزه دارد، بخش جدایی ناپذیر روزمره بسیاری از ایرانیان معالجات گیاهی و دارویی سنتی است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در توریسم درمانی می توانید از اسماء سیر مشاوره بگیرید.

 

 

 

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

          ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.