گروه بیمارستان های مدیکانا

از سال 1992 ، گروه بهداشت مدیکانا Medicana پیشرفت خود را در جهت تعیین استانداردهای خدمات آینده مراقبت های بهداشتی ادامه می دهد. امروزه گروه بهداشتی مدیکانا ، که فعالیتهای خود را به ویژه در استانبول و آنکارا ادامه می دهد ، به طور مداوم از طریق 12 بیمارستان و 6500 کارمند خود ، پیشرفته ترین خدمات درمانی را در تمام جنبه های بهداشت در استانبول ، آنکارا ، قونیه ، سامسون ، سیواس و بورسا ارائه می دهد. گروه بهداشتی مدیکانا نه تنها در توسعه گردشگری سلامت در کشور ترکیه پیشگام بود ، بلکه به یکی از مراکز مهم در درمان بیماران بین المللی در مراقبت های بهداشتی چند رشته ای تبدیل شده است. به منظور ارائه خدمات پایدار مراقبت های بهداشتی ، دفاتر بسیاری در مکانهای مهم جهان ایجاد کرده است.

در بیمارستانهای گروه بهداشتی مدیکانا ؛ خدمات مراقبت های بهداشتی ، که کاملاً با استانداردهای کیفیت خدمات وزارت بهداشت کشور ترکیه و استانداردهای اعتباربخشی کمیسیون مشترک بین المللی (JCI) سازگار است ، از طریق اصل مبتنی بر ایمنی بیمار و کارآمدی ، مراقبت و درمان با بیمار با کیفیت برابر با موسسات پیشرو جهان ارائه می شود.

گروه بهداشتی مدیکانا ، که هدف آن ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی به هر بخش از جامعه با استانداردهای بین المللی است ، رضایت بیماران را با رویکرد شفاف ، قابل اعتماد و دلسوزانه خود برای بیماران افزایش می دهد ، این گروه به عنوان یکی از ارزشمندترین براند های تجاری در کشور ترکیه شناخته می شود و به دلیل کیفیت آن در خدمات مراقبت های بهداشتی ، عنوان یک موسسه بهداشتی ممتاز که بیشتر بیماران استفاده از خدمات آن را ترجیح می دهند ، دریافت کرده است..
هدف اولیه گروه بهداشتی مدیکا این است که مجموعه ای بیمارستانها و مراکز بهداشتی درمانی در ترکیه باشد که به طور مداوم بهره وری خود را از طریق چشم انداز خود "با پیگیری دقیق زیرساخت ها و پیشرفت های پیشرفته و پیشرو" بهبود بخشد. علاوه بر این ، هدف آن پیگیری توسعه خدمات درمانی در ترکیه و جهان و اتخاذ روش ها و شیوه های شناخته شده بین المللی است و این روش ها و شیوه ها را به بیماران ارائه می دهد.

از جمله بیمارستانهای مدیکانا در ترکیه که دارای استانداردهای اعتباربخشی کمیسیون مشترک بین المللی (JCI) هستند میتوان به موارد زیر اشاره نمود.:
Medicana International Istanbul (February 20, 2010),
Medicana International Ankara (February 27, 2010),
Medicana Camlıca (October 27, 2007),
Medicana Bahcelievler (May 22, 2008)
همچنین دو بیمارستان دیگر آن که عضو جامعه امریکایی American Society for Quality کیفیت میباشند عبارتند از :
Medicana Avcılar Hospital و Medicana Kadıkoy Hospital (October 2017).


گروه بهداشتی مدیکانا عضو انجمن بیمارستان های خصوصی و موسسات پزشکی است. از طرف یونیسف و سازمان بهداشت جهانی نیز رتبه " بیمارستان دوستدار نوزاد" اعطا شده است.
برای شما آرزوی زندگی سالم ، با کیفیت و خوب داریم.

همکاران ما در شرکت اسما سیر آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان، تعیین هزینه ها و اعزام بیمار به بیمارستانهای آمدیکانا می باشند . با ما در تماس باشید .
ایران : 09372333599 واتس آپ ، تلگرام- موبایل تلفن 77514998 (021)

ترکیه : 905389682298+ واتس آپ ، موبایل

دکتر سهیل نجفی مهری

گروه بیمارستان های مدیکانا

Whatsapp Premium

پشتیبانی آنلاین اسماسیر

برای ارتباط با ما کلیک کنید.
Close and go back to page

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

           ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.