گروه بیمارستان های لیو

 

گروه بیمارستان های لیو LIV HOSPITAL  که نام آن از حروف اول " پیشرو در بینش بین المللی "  الهام گرفته شده  در وافغ تداعی کننده  کلمه انگلیسی "زندگی" (زنده)  است که مهمترین نماد هدف وجود آن شد. بیمارستان لیو به توانایی معجزه آسای بدن انسان در رویکرد معماریخودش  و همچنین خدمات اشاره کرد. هدف بیمارستان لیو  استفاده از روش های تشخیص و درمان پیشرفته همزمان با رشد جهان است ، هدف ما "سلامتی شما" است.  پروه بیمارستان های لیو دارای شعبات متعدد در ترکیه و خارج از ترکیه میباشد. دو شعبه مشهور و اصلی آن در استانبول بیمارستان لیو اولوس و بیمارستان لیو وادی استانبول میباشند.  تنها پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از تاسیس این بیمارستان افتخار دریافت مدرک بین المللی JCI  از امریکا و TUV  از اروپا را بدست آورده است.


از سپتامبر سال 2022 ما بین بیمارستان لیو هاسپیتال و بیمارستان دانشگاه ایستینیه باهچه شهیر و بیمارستان کودکان بوستون امریکا ، یک تفاهم نامه دراز مدت همکاری امضاء شده است. ما معتقد هستیم با انعقاد این تفاهم نامه، در آینده نزدیک شاهد رشد نوآوری های درمانی جدید در درمان بیماران خواهیم بود.این تفاهمنامه استراتژیک شرایط را برای برخورداری بیماران ما از اخرین تکنولوژی ها و علوم پزشکی فراهم می آورد و ما در لیو هاسپیتال در مشارکت با دانشگاه ایستینیه و بیمارستان کودکان بوستون امریکا در درمان بیماران مبتلا به سرطان بعنوان یک مرکز پزشکی هسته ای بی نظیر خواهیم بود.

بیمارستان لیو با گرد هم آوردن رویکرد بیمار محور و کادر پزشک مجرب با سبک کاری چند رشته ای، چشم اندازی جدید و مدرن به بخش سلامت ارائه می کند و با ششمین بیمارستان خود، بیمارستان لیو وادی استانبول، به پیشرفت خود که در سال 2013 آغاز شده است، ادامه می دهد. در خصوصیات بیمارستان جدید التاسیس لیو موارد زیر اشاره میشود. 


درمان سطح بالا با کادر علمی مجرب
هدف بیمارستان لیو وادی استانبول ارائه خدمات سطح بالایی به بخش بهداشت، از مطالعات علمی گرفته تا فرآیندهای تشخیص و درمان، از زیرساخت های تکنولوژیکی تا پزشکان با تجربه که در زمینه های خود متخصص هستند.

روش های تشخیص و درمان پیشرفته
خانواده بیمارستان لیو که کیفیت و تخصص پزشکان را با فناوری سطح بالا در فرآیندهای تشخیص و درمان در سلامت ترکیب می‌کند، با رویکرد فوق‌العاده و سطح بالای خود در خدمات مهمان و خدمات مراقبت از بیمار تفاوت ایجاد می‌کند، و پیوسته در حال رشد و گسترش بیشتر است.

مراکز مرجعی که تفاوت ایجاد می کنند
بیمارستان لیو وادی استانبول پزشکان متخصص بسیاری را با مطالعات آکادمیک در رشته خود گرد هم می آورد و برخوردار از متخصصین در انجام پیوند کلیه به روش رباتیک و یا سنتی و انجام کلیه جراحی های رباتیک، جراحی های سرطان بزرگسالان و کودکان، جراحی های قلب بزرگسالان و کودکان، مرکز سلامت قلب، مرکز آندوسکوپی پیشرفته است. . بیمارستان لیو وادی استانبول در حال آماده شدن برای ایجاد تفاوت با بسیاری از روش‌های بالینی و درمانی از جمله روش‌های پیشرفته، مرکز ستون فقرات و کلینیک سلامت ورزشکاران، کلینیک توانبخشی با انجام روش‌های نوآورانه و سلول‌های بنیادی است.

مرکز زندگی سلامت
هماهنگ کننده گروه بیمارستان لیو، خانم مری ایستیروتی که اشاره کرده است این گروه یکی از مهمترین و کامل ترین مراکز بهداشتی درمانی است، گفت: سفری که در سال 2013 با بازدید از بیمارستان لیو اولوس آغاز شد، در استان های مختلف ترکیه ادامه یافت. در سال 2016، سفر دانشگاهی خود را با دانشگاه ایستینیه به پایان رساندیم. در سال 2021، با مسئولیت روزافزون خود، با پزشک گرانقدری که ترکیه را در جایگاه ویژه ای قرارداده با هم وارد مشارکت شدیم. .تولید مراقبت های بهداشتی مستلزم داشتن زیرساخت موثر مجهز به هوش مصنوعی و همچنین تجربه است. "ما تمام این ساختارهای فرعی فناوری را در اختیار پزشکان قرار می دهیم و آنها را قادر می سازیم تا از تمام نوآوری های پزشکی برای درمان بیماران استفاده کنند."

بیمارستان لیو وادی استانبول مردم را در طبیعت درمان می کند
مری ایستیروتی با بیان اینکه هدف آنها در بیمارستان لیو وادی استانبول نه تنها درخواست های منطقه ای را می پذیرد، بلکه تمام درخواست های ملی و بین المللی را با کلینیک های مرجع آماده می پذیرد، همچنین افزود: "بسیاری از بیمارستان ها در شهر و در شهرهای بزرگ گیر کرده اند. ادغام با جنگل و نزدیک بودن به تمام شریان های اصلی از جمله مهم ترین ارزش هایی است که به مهمانان خود ارائه خواهیم کرد. فرصت های تفریحی و زندگی توسط وادی استانبول فراهم شده است.مهمترین وجه تمایز ما این است که از موقعیت فیزیکی وادی استانبول استفاده می کنیم و با مهمانان خود در محیطی آرام و اجتماعی طوری رفتار می کنیم که گویی در خانه هستند. زندگی اجتماعی و درمان در بیمارستان. بسیاری از موارد چالش برانگیز حتی از خارج از کشور با رویکرد چند رشته ای 360 درجه در بیمارستان لیو وادستانبول بهبود خواهند یافت."

همکاری بیمارستان لیو وادی استانبول و بیمارستان کودکان بوستون
بیمارستان لیو وادی استانبول یک همکاری مهم با بیمارستان کودکان بوستون امریکا، یکی از بیمارستان های پیشرو کودکان در جهان امضا کرده است. بیمارستان کودکان بوستون امریکا که به عنوان بهترین بیمارستان در ایالات متحده آمریکا در رتبه بندی بیمارستان های کودکان در نظر گرفته می شود، خدمات ارائه نظر یه دوم تخصصی را برای تشخیص و درمان کودکان مبتلا به بیماری های دشوار ارائه می دهد.

 

توانمندی های پروه بیمارستان های لیو

واحد پزشکی هسته ای بیمارستان لیو و دانشگاه ایستینیه با تیم های پزشکی مجرب و متخصص، تجهیزات پیشرفته و زیرساخت های فیزیکی، خدمات منحصر بفرد را در زمینه تصویربرداری و درمان بیماریها ارائه می دهد. هدف ما این است که با ارائه خدمات با استانداردهای اروپایی و امریکایی و کیفیت برتر در هنگام تشخیص، درمان و پیگیری بیماران خود در کنار آنها باشیم.

  واحدهای تصویربرداری
کلیه اقدامات سینتی گرافی ( روش های تصویر برداری (اسکن) ساختار های داخلی بدن خصوصا در نواحی که سلول های سرطانی رشد می کنند ) و تصویربرداری مولکولی (F-18 FDG، Gallium-68 PSMA، Ga-68 DOTA-TATE و غیره) در این واحد در زمان بسیار کوتاه و با استانداردهای باکیفیت با پیشرفته ترین دستگاههای PET/CT و دوربین گاما در گروه بیمارستان های لیو انجام می شود. علاوه بر این، می توان با دستگاه پروب گاما قبل و در حین اعمال جراحی برنامه ریزی شده در شاخه های جراحی مربوطه را هدایت کرد. علاوه بر تمام این خدمات تصویربرداری، متخصصین دپارتمان تصویربرداری ما، به طور فعال در کمسیون های پزشکی چند رشته ای مرتبط با درمان تومور مشارکت می کنند.
PET/CT
حتی تومورهای کوچک را می توان به راحتی با دستگاه های PET/CT در بخش پزشکی هسته ای ما شناسایی کرد. اسکنر PET/CT برای تشخیص زودهنگام بیماری‌ها، مرحله آن و پیگیری پاسخ آن‌ها به درمان استفاده می‌شود و می‌تواند عملکرد متابولیک و آناتومی سلول‌ها را در یک جلسه به صورت سه‌بعدی تصویر کند و اطلاعات دقیقی را در مورد بیماری به پزشک ارائه دهد.
واحدهای درمان و خدمات کلینیک سرپایی
واحد پزشکی هسته ای ما دارای 2 اتاق درمان رادیونوکلئید است و با استانداردهای راحتی و کیفیت عالی به بیماران خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، معاینات، پیگیری ها و تصمیمات درمانی بیماران ما در اتاق سرپایی در کلینیک ما سازماندهی می شود. بیماران مبتلا به پرکاری تیروئید می توانند درمان سرپایی یا بستری با ید-131 دریافت کنند. درمان با ید-131 (I-131) که عموماً به عنوان درمان اتمی شناخته می شود، برای بیماران مبتلا به سرطان تیروئید، و همچنین درمان با لوتسیم-177 DOTA-TATE (Lu-177 DOTA-TATE) و درمان اکتینیوم-225 DOTA-TATE برای بیماران با تشخیص تومورهای متاستاتیک عصبی غدد درون ریز، از Lutetium-177 PSMA (Lu-177 PSMA) و Actinium-225 PSMA برای تشخیص بیماران مبتلا به سرطان پروستات متاستاتیک استفاده میشود، و درمان I-131 MIBG را می توان در بیماری هایی مانند نوروبلاستوم به کار برد. علاوه بر این، میکروسفر درمانی Y-90 (TARE) برای تومورهای اولیه یا متاستاتیک کبد با همکاری واحد رادیولوژی مداخله ای بیمارستان ما استفاده می شود.
تکنولوژی های پیشرفته تصویر برداری 
تمام روش‌های سینتی‌گرافی برجسته مانند سینتی‌گرافی پرفیوژن میوکارد (سینتی‌گرافی قلب)، اسکن تیروئید، سینتی‌گرافی پاراتیروئید، اسکن استخوان، اسکن کلیوی دینامیک و استاتیک، سینتی‌گرافی MIBG، لنفوسینتی‌گرافی ، اسکن لنفوسینتی‌گرافی، اسکن ریه، اسکن ریه سینتی گرافی رفلاکس در دپارتمان ما در بیمارستان های لیو انجام می شود.
تصویربرداری PET/CT
تصویربرداری مولکولی (F-18 FDG، Gallium-68 PSMA، Gallium-68 DOTA-TATE، F-18 NAF و غیره) در این واحد و در زمان بسیار کوتاه و با استانداردهای باکیفیت وضعیت عالی قابل انجام است. از دستگاه PET/CT علاوه بر تصویربرداری انکولوژیک، در تحقیقات مرکز صرع، تشخیص افتراقی آلزایمر- دمانس (زوال عقل)، و تحقیقات حفظ حیات قلب نیز استفاده می شود. علاوه بر این، برای بیماران مبتلا به سرطان پروستات و تومورهای عصبی غدد درون ریز (Ga-68 PSMA و G-68 DOTATATE)، مواد رادیونوکلئیدی ویژه در کلینیک تصویر برداری بیمارستان لیو ،با استانداردهای کیفیت برتر تولید می شود و تصویربرداری آنها با موفقیت انجام می شود.
درمان تومورهای کبد (رادیوامبولیزاسیون ترانس شریانی، TARE)
میکروسفر درمانی Y-90 (رادیوامبولیزاسیون ترانس شریانی؛ TARE) در تومورهای کبدی مانند کارسینوم کبدی، کلانژیوکارسینوما، هپاتوبلاستوما و متاستازهای کبدی تومورهایی مانند سرطان روده بزرگ، سرطان سینه و غیره استفاده می شود که از طریق شریان های کبدی به ناحیه تومور می رسد. بیماران با همکاری واحد رادیولوژی مداخله ای، موفقیت درمان با تصویربرداری قبل و بعد از درمان افزایش می یابد.
سرطان تیروئید و درمان پرکاری تیروئید
درمان با ید رادیویی I-131 که عموماً به عنوان درمان اتمی شناخته می شود، برای بیماران مبتلا به کم کاری تیروئید با تشخیص هایی مانند آدنوم سمی، (که غده تیروئید آنها سریع/بیش فعال کار می کند) و بیماری Basedow Graves استفاده می شود. علاوه بر این، به بیمارانی که سرطان تیروئید تشخیص داده شده است، درمان‌های ید رادیواکتیو I-131 در واحدهای درمان رادیونوکلئید ما با پیگیری‌های دقیق داده می‌شود و پیگیری‌های آنها انجام می‌شود.
درمان کانسر پروستات
درمان های Lutetium-177 PSMA (Lu-177 PSMA) و Actinium-225 PSMA پس از انجام معاینات و تصویربرداری لازم در سرویس درمان رادیونوکلئید ما و پیگیری و تصویربرداری آنها، با موفقیت برای بیمارانی که سرطان پروستات متاستاتیک تشخیص داده شده است، انجام می شود.
درمان تومور نورواندوکرین
درمان‌های Lutetium-177 DOTATATE (Lu-177 DOTATATE) و Actinium-225 DOTATATE پس از بررسی‌ها و تصویربرداری‌های لازم در خدمات درمان رادیونوکلئید ما و پیگیری آنها، با موفقیت برای بیماران مبتلا به تومورهای متاستاتیک و/یا مقاوم به درمان عصبی انجام می‌شود.
درمان نوروبلاستوما/، فئوکروموسیتوم
درمان‌های I-131 MIBG پس از انجام معاینات و تصویربرداری‌های لازم در سرویس درمان رادیونوکلئید و پیگیری و تصویربرداری آن‌ها، با موفقیت برای بیمارانی که مبتلا به نوروبلاستوما/، فئوکروموسیتوم متاستاتیک و یا مقاوم به درمان تشخیص داده شده‌اند، انجام می‌شود.

ترجمه و تلخیص : دکتر سهیل نجفی مهری 

همکاران ما در شرکت اسما سیر بعنوان نماینده گروه بیمارستان های لیو ترکیه در ایران آماده دریافت مدارک بیماران، مشاوره و اخذ نظریه تخصصی پزشکی و اعزام بیمار به هر یک از شعب بیمارستان لیو و بیمارستان دانشگاهی ایستینیه میباشد. با ما در ارتباط باشید

 دکتر سهیلا حافظی

 موبایل / واتس آپ   09373127826، دفتر تهران 77514998  دفتر تزکیه واتساپ: 00905389682298

 

 

Whatsapp Premium

پشتیبانی آنلاین اسماسیر

برای ارتباط با ما کلیک کنید.
Close and go back to page

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

           ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.