مرکز پزشکی دکتر برزین روسیه

MIBS ( Dr. Berezin Medical Institute) در سال 2003 صرفاً با سرمایه گذاری خصوصی تأمین مالی و تاسیس شد. این شرکت با ایجاد شبکه ای از مراکز درمانی تشخیصی در فدراسیون روسیه و با هدف ارائه کامل روش های تشخیصی و درمانی به عموم مردم اختصاص دارد.
 اولین مرکز تصویربرداری رزونانس مغناطیسی خصوصی در اوت 2003 ارائه خدمات به بیماران را شروع کرد.
 اولین مرکز منطقه ای در سال 2005 در شهر Tver افتتاح شد.
 از سال 2005 ما هر سال شبکه خود را 10-12 مرکز گسترش می دهیم.
 امروزه بیش از 80 مرکز MIBS در بیش از 59 شهر روسیه، از کالینینراد تا کراسنویارسک، اوکراین و ارمنستان مستقر هستند.
 اولین مرکز خصوصی جامع سرطان در روسیه از سال 2011 بیماران را درمان می کند.
 تمامی مراکز MRI در یک شبکه پزشکی از راه دور ادغام شده و مجهز به MRIهای میدانی بالا تولید شده توسط زیمنس، یک براند پزشکی بلامنازع در تولید تجهیزات پزشکی است.
 شبکه تله رادیولوژی ما، بزرگترین شبکه در فدراسیون روسیه، به تمام مراکز تشخیصی شرکت می پیوندد.

مرکز مشاوره سن پترزبورگ پزشکانی با تجربه بسیار در زمینه تشخیص را استخدام می کند. هر پزشکی که در هر نقطه از کشور کار می کند، این فرصت را دارد که با همکاران خود در سن پترزبورگ مشورت کند. مرکز سن پترزبورگ بدون شک پیچیده ترین موارد تشخیصی را دریافت می کند. پزشکان شاغل در این مرکز هر روز به سوالاتی پاسخ می‌دهند که یک پزشک معمولی در طول دوران کاری خود فقط چند بار با آن‌ها مواجه می‌شود. مشاوره با همکاران در سخت ترین موارد این فرصت را به آن پزشکان می دهد تا تجربیات ارزشمندی را جمع آوری کنند.
MIBS در ارائه تصاویر با کیفیت بالا و تفسیر آنها پیشرو است. همچنین بیشترین معاینات را در کشور انجام می دهد. در سال 2003 این شبکه بزرگ 8000 بیمار، 59000 بیمار در سال 2005، در سال 2007 بیش از 300000 بیمار، در سال 2012 - 1100000 بیمار را مورد بررسی قرار داد.
در سال 2013 شبکه MRI ما به 80 مرکز گسترش یافت. لیست انتظار بیماران با حضور ما در شهرستان ها حذف شده است. حتی در غیاب بودجه عمومی، ما قیمت ها را پایین تر از مراکز تشخیصی-درمانی دولتی نگه می داریم. امروزه 40 درصد از بیماران ما به دسته های ترجیحی تعلق دارند. مجموع تخفیف ها فقط در سن پترزبورگ 15 میلیون روبل در سال و بیش از 100 میلیون روبل در سال در سراسر کشور تخمین زده می شود.
رادیوسرجری یکی دیگر از رشته هایی است که MIBS در آن موقعیت های پیشرو در کشور را به عهده می گیرد. در بهار 2008 این شرکت اولین مرکز رادیوسرجری/رادیوتراپی خود را در خارج از سن پترزبورگ راه اندازی کرد. این مرکز مجهز به مدرن ترین تجهیزات پزشکی از جمله دستگاه گامانایف – دستگاه استاندارد طلایی در زمینه جراحی نومورهای مغزی و سایبر نایف و سایر تجهیزات مدرن می باشد. در طول سال اول ما، پزشکان بیش از 300 عمل جراحی رادیویی را انجام داده اند که نیمی از آنچه در داخل کشور در آن دوره انجام شده را تشکیل می دهد. در فوریه 2011 ما از هزارمین بیمار خود استقبال کردیم. اکنون بیش از 4000 مورد رادیوسرجری تجربه داریم.
در سال 2009 ما یک مرکز تشخیصی خدمات کامل را در قلب سن پترزبورگ افتتاح کردیم. این مرکز نه تنها از MRI میدان بالا، بلکه زیمنس VERIO MRI 3T، CT Multispiral Siemens Sensation 64 و مونوگراف دیجیتالی نیز برخوردار است. تحت نظارت رادیولوژیست‌های برجسته آلمانی، پزشکان شاغل در این مرکز بر جدیدترین تکنیک‌های رادیولوژی از جمله عملیات و تفسیر داده‌های جمع‌آوری‌شده بر روی MRI VERIO 3T Siemens در زمینه بالا تسلط پیدا کرده‌اند.
در سال 2010 ما اولین مرکز خود را در خارج از فدراسیون روسیه افتتاح کردیم. این مرکز در شهر کیف اوکراین قرار دارد. در سال 2011، این شرکت اولین مرکز انکولوژیکی تحت مالکیت خصوصی را در فدراسیون روسیه راه اندازی کرد. این مرکز به طیف وسیعی از پیشرفته ترین تجهیزات رادیوتراپی از جمله CyberKnife و Linac مجهز شد. در اواسط سال 2011 مرکز جدید PET همراه با CT را افتتاح کردیم.
اگرچه در اواسط قرن بیستم از پروتون درمانی برای درمان بیماران استفاده می شد، اما در ابتدا این روش تنها در چارچوب آزمایش، در آزمایشگاه های فیزیکی وجود داشت. اولین مرکز بالینی برای درمان سرطان توسط پروتون ها در سال 1990 در کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا افتتاح شد.
تا به امروز، بر اساس داده های PTCOG (گروه مشارکتی درمانی ذرات)، 57 شتاب دهنده پروتونی که برای درمان بیماری ها استفاده می شود، در جهان فعالیت می کنند، از جمله امکانات در موسسات تحقیقاتی علمی. اکثر آنها در ایالات متحده آمریکا (19)، ژاپن (12) و آلمان (6) کار می کنند. 37 مرکز دیگر با دوره راه اندازی در سال 2017-2021 در دست ساخت است. بیشتر مراکز در ایالات متحده (7)، بریتانیا (6) و چین (6) در حال ساخت هستند.
در روسیه تا همین اواخر فقط دستگاه های آزمایشی در سه مرکز تحقیقات فیزیکی در مناطق مسکو، مسکو و لنینگراد وجود داشت که در لیست PTCOG مشخص شده بود. اولین مرکز پروتون درمانی MIBS در روسیه و کشورهای CIS در سپتامبر 2017 در سن پترزبورگ در حالت آزمایشی شروع به کار کرد. اولین مرکز پروتون درمانی بالینی موسسه پزشکی در فدراسیون روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع. Berezina Sergey (MIBS) مدرن ترین پرتو درمانی سرطان را ارائه می دهد. مرکز درمان پروتون بخشی از کلینیک انکولوژیک IIBS، پیشگام رادیوسرجری و رادیوتراپی در روسیه است.
پیچیده ترین تجهیزات با تکنولوژی بالا در مرکز ما نصب شده است، و سیستم Varian Probeam امکان استفاده از پیشرفته ترین فناوری درمان پروتون، به اصطلاح "اسکن مداد" را می دهد. امروزه پروتون درمانی دقیق ترین، ایمن ترین و ملایم ترین روش پرتودرمانی سرطان است. مزایای آن نسبت به فوتون درمانی سنتی توسط مطالعات علمی متعددی که از سال 1970 در جهان انجام شده است به اثبات رسیده است. اول از همه، این بالاترین دقت تابش، تخریب موثرتر سلول های بدخیم با افزایش دوز تابش، و همچنین حداقل تاثیر منفی بر اندام ها و بافت های سالم است.
علاوه بر این، با درمان پروتون، احتمال عوارض جانبی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و خطر عود یا ادامه رشد تومورها کاهش می یابد. به همین دلیل است که در سراسر جهان، این روش بدون قید و شرط به عنوان بهترین ابزار در میان تشعشعات در انکولوژی کودکان شناخته شده است.

همکاران ما در شرکت اسما سیر آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان، تعیین هزینه ها و اعزام بیمار به مرکز درمانی دکتر برزین روسیه می باشند . با ما در تماس باشید .
ایران : 09372333599 واتس آپ ، تلگرام- موبایل تلفن 77514998 (021)

ترکیه : 905389682298+ واتس آپ ، موبایل

دکتر سهیل نجفی مهری

 

Whatsapp Premium

پشتیبانی آنلاین اسماسیر

برای ارتباط با ما کلیک کنید.
Close and go back to page

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

           ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.