گروه بیمارستان های دونیاگوز

گروه بیمارستان‌های چشم پزشکی دونیاگوز Dunyagoz با آغاز خدمات خود در سال 1996، راه‌حل‌هایی را برای انواع مشکلات مربوط به سلامت چشم و دور چشم با صدها روش درمانی مختلف ارائه می‌کند. این خدمات در تمامی شاخه‌های مرتبط با چشم با استفاده از فناوری‌های روز دنیا ارائه می‌شود. گروه بیمارستان‌های دونیاگوز با آغاز عصر جدیدی با خدمات بیمارستانی شعبه در ترکیه، خدمات بهداشتی خود را در داخل و خارج از کشور در مجموع 28 مکان مختلف با ظرفیت روزانه 8000 بیمار سرپایی و 1000 عمل جراحی ارائه می‌کند.
گروه بیمارستان‌های دونیاگوز با فناوری جدید و جامع، کادر پزشکی مجرب متشکل از 300 عضو متشکل از مدرسین و متخصصان، کارکنان تقریباً 3000 کارمند و درک معاصر خود در مدت کوتاهی جایگاه خود را در میان معدود مراکز استثنایی در سراسر جهان باز کرده است. مدیریت. گروه بیمارستان های دونیاگوز خدمات مراقبت از چشم را با 21 شعبه در 11 استان در سراسر ترکیه از جمله استانبول، آنکارا، آنتالیا، ازمیت، آدانا، سامسون، تکیرداغ، بورسا، قونیه، ساکاریا و غازیانتپ ارائه می دهد و همچنین خدماتی را در 7 مکان بین المللی مختلف ارائه می کند. فرانکفورت و کلن، آلمان، در تفلیس، گرجستان، در باکو، آذربایجان. این گروه با هدف گسترش فعالیت های خود به منطقه ای حتی گسترده تر تا سال 2022 و در عین حال حفظ سرعت سرمایه گذاری خود و رهبری فعالیت های گردشگری سلامت در ترکیه، خدماتی را برای تقریباً 110000 بیمار در سال از 147 کشور خارجی در سراسر جهان ارائه می دهد.
ماموریت ما
برای استفاده از آخرین تکنولوژی مورد قبول جهانی و اجرای روش های تشخیصی و درمانی فعلی با کارکنان متخصص و توانمند در بیمارستان های داخلی و خارج از کشور به منظور ارائه خدمات سلامت چشم به تمامی اقشار جامعه با بالاترین استانداردها.
چشم انداز ما
با افزایش مستمر استانداردهای کیفی خود در ترکیه و خارج از کشور، برای حفظ تخصص خود در سلامت چشم و کیفیت رضایت‌محور بودن، آگاهی از برند خود را تقویت کرده و از طریق تحقیقات-مطالعات علمی به یک مرکز جهانی شهرت و مرجع تبدیل شوید.
ارزش های ما
احترام: ارائه خدمات با استانداردهای یکسان و محترمانه به تمامی بیماران از اقشار مختلف جامعه.
حساسیت: برخورد با بیماران و بستگان/ مراقبان آنها با حساسیت و همدلی و در عین حال ارائه بهترین خدمات به آنها.
اعتماد: همیشه با رعایت استانداردهای بالای حرفه ای، اخلاقی و مسئولیت های فردی شایسته اعتماد بیماران به ما باشیم.
کار تیمی: شناخت سهمی که همه کارکنان در سازمان ایجاد می کنند و ارزشی که آنها ایجاد می کنند.
تعالی: دستیابی به بهترین نتایج با ارائه خدمات با کیفیت بالا با کار اختصاصی و مشارکت کل تیم.
نوآوری: بهبود کیفیت زندگی همه افرادی که خدمات موسسه ما را دریافت می کنند با استفاده از ایده ها و مهارت های خلاقانه تیم ما و اطمینان از تداوم رویکرد نوآورانه ما.

گروه بیمارستان های دونیاگوز به طور میانگین هر ماه روی 2500 بیمار خارجی عمل جراحی چشم انجام می دهد و سالانه بیش از 40000 بیمار خارجی را به ترکیه جذب می کند. این گروه از آژانس های خود مستقر در بسیاری از کشورهای اروپایی و سیستم رزرواسیون آنلاین خود برای ارائه خدمات ترانسفر فرودگاهی-بیمارستانی، معاینه-تست و خدمات عملیاتی به بیماران خارجی خود که از خارج از کشور می آیند استفاده می کند.


گواهینامه های کیفیت

گواهی کیفیت JCI (کمیسیون مشترک بین المللی) شناخته شده جهانی
گواهی کیفیت ISO 9001 (TUV-SUD).

گواهی اعتبار سنجی JCI (کمیسیون مشترک بین المللی).

گروه بیمارستان های Dünyagöz ثابت کرده است که به بیماران خود خدماتی را مطابق با استانداردهای کیفیت مراقبت های بهداشتی پذیرفته شده بین المللی ارائه می دهد، و بنابراین مفتخر به دریافت اعتبار توسط کمیسیون کیفیت موسسه بهداشت آمریکا JCI برای کیفیت مراقبت از بیمار و مدیریت سازمان شد.

درباره JCI (کمیسیون مشترک بین المللی)

اعتباربخشی فرآیندی رسمی است که طی آن انطباق یک موسسه بهداشتی با استانداردهای از پیش تعیین شده و منتشر شده، اغلب توسط یک سازمان غیردولتی ارزیابی و تایید می شود. JCI یک بخش بین‌المللی و غیرانتفاعی از JCAHO (کمیسیون مشترک اعتباربخشی سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی) است که بزرگترین اعتباردهنده جهان است که نزدیک به 18000 مؤسسه مراقبت‌های بهداشتی را در ایالات متحده تأیید کرده است. تنها 72 بیمارستان در 18 کشور وجود دارد که تا امروز توسط JCI تایید شده اند.

گروه بیمارستان های دونیاگوز در تاریخ 17 تا 18 ژوئیه 2006 توسط مقامات JCI ممیزی شد و پس از یک فرآیند ممیزی موفق، گواهی اعتبار خود را دریافت کرد.

چرا استانداردهای اعتباربخشی JCI؟

سیستم کیفیت برای خدمات مراقبت های بهداشتی توسعه داده شد. تمرکز بر کیفیت مراقبت از بیمار و ایمنی بیمار است. آنها توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی توسعه یافته اند.آنها شامل فرآیندهای معنادار و قابل دوام هستند.فرآیندهای خدمات بر اساس قوانین علمی و قانونی است. آنها قابل مشاهده، قابل اندازه گیری و برای بهبود مداوم هستند. آنها به بالا بردن سطح کیفیت کمک می کنند.
JCI اهداف بین المللی ایمنی بیمار خود را سالانه بررسی می کند و اهداف جدیدی را برای اطمینان از ایمنی بیمار و محافظت در برابر خطرات احتمالی شناسایی می کند. این اهداف را با مؤسساتی که اعتبار بخشیده است به اشتراک می گذارد و اقدامات مربوطه را اجباری می کند.
استانداردهای JCI این فرآیند را از لحظه ورود بیمار به بیمارستان تا زمان ترخیص و همچنین دوره نقاهت را پوشش می دهد.

سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001

سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 بر حصول اطمینان از دریافت خدمات غیر اشتباه مشتریان متمرکز است. برای این منظور سیستم مدیریت کیفیت به طور مستمر واحدهای خدماتی را بررسی و خطاها را به حداقل می رساند. همچنین حداقل شرایط سیستم مدیریت کیفیت مورد نیاز سازمانها را برای پیاده سازی موثر سیستم، اطمینان از رضایت مشتری، توسعه فرآیندهای بهبود مستمر و اجتناب از خطاها یا اشتباهات مشخص می کند. در اکتبر 2007، بیمارستان Dünyagöz ممیزی گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 انجام شده توسط TUV-SUD را با موفقیت تکمیل کرد و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط TUV-SUD اعطا شد.

 

جهت درمان تومور های چشمی ، ما بیمار را به  بیمارستان های بین المللی  زنجیره ای تخصصی چشم در ترکیه  با تجهیزات  پیشرفته رادیو تراپی و درمانی و متخصصین چند رشته ای اعزام می کنیم. لطفا با همکاران من در اسما سیر در ارتباط باشید .

همکاران ما در شرکت اسما سیر آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان، تعیین هزینه ها و اعزام بیمار به بیمارستانتخصصی چشم پزشکی در ترکیه  می باشند . با ما در تماس باشید .
ایران : 09372333599 واتس آپ ، تلگرام- موبایل تلفن 77514998 (021)

ترکیه : 905389682298+ واتس آپ ، موبایل

دکتر سهیل نجفی مهری

Whatsapp Premium

پشتیبانی آنلاین اسماسیر

برای ارتباط با ما کلیک کنید.
Close and go back to page

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

           ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.