گروه بیمارستان های آجی بادم

آجی‌بادام ACIBADEM  ارائه‌دهنده‌ی معتبرترین خدمات درمانی غیردولتی در ترکیه از سال 1991

 هولدینگ  بیمارستانهای  آجی‌بادام ارائه دهنده خدمات درمانی و تشخیصی همه‌جانبه‌ است؛  آجی‌بادام دارای ۲۲ بیمارستان تمام‌خدماتی و ۱۹ کلینیک برای بیماران سرپایی است که جملگی درای استانداردهای بهداشت حرفه ای، پیشرفته‌ترین فناوری پزشکی، زیرساخت‌هایی محکم و دارای استانداردهای معتبر پزشکی (JCI = کمیسیون مشترک بین‌المللی) هستند. بیمارستان‌های آجی‌بادام دارای پنج مرکز سرطان‌درمانی (جراحی٬ پرتودرمانی، پرتوجراحی و شیمی‌درمانی)٬ ۱۲ مرکز مراقبت‌های قلبی (اطفال و بزرگسالان)٬ نه مرکز باروری (IVF)٬ پنج مرکز پیوند اعضاء (کبد٬ کلیه٬ مغز استخوان)٬ چهار مرکز ستون فقرات و مفاصل٬ یک مرکز پزشکی ورزشی٬ هشت مرکز پزشکی هسته‌ای و پنج مرکز جراحی با روبات داوینچی است که به عنوان مراکز داخلی و بین‌المللی با بهرمندی از آخرین فناوری‌های  پیشرفنه و دقتی بالا به ارائه‌ خدمات پزشکی می‌پردازد.مدیریت

برنامه‌ ریزی آجی‌بادام،  مسئولیت طراحی، تاسیس و تجهیز بیمارستان های این مجموعه را در ترکیه و خارج از ترکیه برعهده دارد.  سرویس سیار آجی‌بادام٬ خدمات درمانی خود را در جاده‌ها٬ خانه‌ها٬ دفترهای کار٬ شهرک‌های دور افتاده‌ صنعتی٬ انتقال اورژانسی و خدمات آمبولانسی و پزشکی از راه دور در اختیار بیماران می‌گذارد. آ- پلاس (A-Plus (تسهیلاتی از قبیل تغذیه٬ سرویس‌های مربوط به رخت‌شویی و نظافت بیمارستان‌ها را در همه‌ ابعاد برعهده دارد. آزمایشگاه‌های آجی‌بادام با طیف وسیع و گسترده‌ی خدمات آزمایشگاهی مثل آزمایش‌های ژنتیک٬ آزمایش‌های مربوط به آسیب‌شناسی٬ یاخته‌های بنیادی٬ ذخیره‌سازی خون بندناف در خدمت بیماران است.

و در آخر اینکه دانشگاه آجی‌بادام همه‌ی تلاش خود را صرف غنا بخشیدن به رشد و توسعه‌ی بخش کارشناسان پزشکی در بهداشت حرفه‌ای از طریق تعلیم و آموزش نسل‌های بعدی کرده است. این کار توسط دانشکده‌های پزشکی و آموزشگاه‌های اجرایی و پرستاری صورت می‌گیرد. آجی بادم  یک شبکه‌ خدماتی درمانی منسجم و یکپارچه  فراتر از خدمات بیمارستان‌ها است.

آجی‌بادام اولین مؤسسه‌ی عمومی مراقبت از سلامتی و بهداشت است که در بورس اوراق بهادار استانبول ثبت شده است. آجی‌بادام مفتخر به سرمایه‌گذاری مجدد در ترکیه و مصمم به سخت‌‌کوشی و جدیت در حیطه‌ی سلامت و بهداشت است. آجی‌بادام در ادامه‌ی تلاش مستمر و بی‌وقفه‌ خود به عنوان اولین ارائه‌کننده‌ خدمات سلامت و بهداشت در منطقه با عزمی راسخ خدماتی با کیفیت برتر و قابل اعتماد و جامع را در دسترس عموم قرار داده است. آجی‌بادام پیشتاز در معرفی بسیاری از روش‌های مراقبت و درمان در نظام بهداشتی ترکیه است. علاوه بر آن خصوصیات تخصصی زیر نیز برای این گروه درمانی حائز اهمیت است.

استفاده از تکنولوژی های روز برای درمان های سرطانی : بخش انکولوژی تقریبا جزو مراکز پُرطرفدار و پُرمراجع از طرف ایرانی ها است. در این مراکز از تکنولوژی های نوین گامانایف و سایبرنایف و توموتراپی، برای درمان تومورهای سرطانی استفاده می شود. ضمن این که در مراکز خاصی هم از دستگاه ربات جراحی برای انجام عمل های جراحی استفاده می شود. پت سی تی اسکن و فلش سی تی اسکن هم از دیگر تکنولوژی های مورد استفاده در این بیمارستان هستند که می توانند اسکن کامل بدن را انجام بدهند و قدرت آن ها در حدی است که قادر به آنژیوی قلب بیمار در فاصله زمانی تنها یک تپش قلب هستند.

سیستم آی استور: این سیستم برای به حداقل رساندن خطای انسانی در استفاده از دارو توسط پرستاران است و یکی از خدمات این هولدینگ درمانی محسوب می شود. آزمایشگاه های آجی بادم، کلیه خدمات آزمایشگاهی و پاتولوژی را با بهترین کیفیت و به روزترین دستگاه ها به بیماران ارائه می دهند.

تکنولوژی آجی بادم موبیل: این تکنولوژی برای حمل ونقل آسان تر بیماران در نظر گرفته شده است که در این سیستم، آجی بادم سه جت شخصی مجهز به ICU را برای انتقال بیماران از سراسر دنیا به مراکز درمانی در نظر گرفته است.

جراحی یا ربات داوینچی: ربات داوینچی با حرکات ریز و خلق تصاویر سه بعدی عمل جراحی را انجام می دهد. با کمک این ربات مشکل ترین جراحی ها به شکلی مطمئن انجام می شوند. تنها کافی است تا جراح در بیرون از اتاق جراحی روی کنسول بنشیند و جراحی را از بیرون هدایت کند. ربات داوینچی در زمینه های متعدد کاربرد دارد، به ویژه:اورولوژی (بیماری های دستگاه ادراری و تناسلی)، جراحی قلب و عروق، جراحی عمومی، گوش و حلق و بینی و بیماری های زنان.

تکنولوژی سایبرنایف: دستگاه سایبرنایف، یک سیستم پرتوجراحی است که برای درمان سرطان طراحی شده است. به طور کلی، این سیستم از یک شتابگر خطی 140 کیلوگرمی تشکیل شده است که پرتوهای ایکس با انرژی 6 مگاولت را تولید می کند. شتابگر خطی از طریق 6 اتصال صنعتی رباتیک بر روی یک تخت رباتیک جهت قرار گرفتن بیمار (که می تواند در 6 جهت حرکت کند) قرار گرفته است. حساسیت حرکت ربات 0.2 میلیمتر است. سایبرنایف شامل سیستم تصویربرداری و سیستم کنترل کامپیوتری ربات است که ناحیه هدف را تعیین کرده و امکان تابش دقیق پرتو را به تومورها فراهم می کند.

تکنولوژی گامانایف: پرتوجراحی با دستگاه گامانایف هم به روشی اشاره دارد که در آن تعداد زیادی از پرتوهای رادیواکتیو با انرژی پایین به محل بیماری تابیده می شود. از آن جایی که پرتوها با قدرت تابش بالا فقط به نقطه ‎ای که محل بیماری است تابیده می شود، این پرتوها به بافت های سالم اطراف درون جمجمه آسیبی نمی رسانند و درنتیجه بافت های اطراف از آسیب مصون می مانند. امروزه تقریبا 300 مرکز جهانی از گامانایف استفاده می کنند. براساس آمار سال 2012 تعداد نزدیک به 600 هزار نفر با بیماری های مختلف مغزی با روش گامانایف معالجه و درمان شده اند. در این زمینه دستگاهی با دقت عمل گامانایف و با قابلیت کمک به این تعداد از بیماران وجود ندارد. در تومورهایی که نیاز به جراحی باز دارند، با گامانایف دیگر احتیاجی به جراحی نیست. بعد از درمان عوارض جانبی بد و نامطلوبی وجود ندارد. این روش درمانی دوره نقاهت ندارد. بیماران بعد از مداوا در همان روز مرخص شده و به خانه های خود باز می گردند. گامانایف از بسیاری از روش های جراحی ارزان تر و کم هزینه تر است.

تکنولوژی های توموتراپی: دستگاه های توموتراپی هم با حفاظت کامل از ارگان های حیاتی و بافت های مختلف بدن، امکان درمان بیمار را طی چند جلسه فراهم می کنند. این مشخصه با کاهش دوره پرتودرمانی (فاصله زمانی بین چند مرحله از درمان) باعث افزایش تأثیر پرتو و کاهش مسمومیت ناشی از آن می شود. به این ترتیب عوارض کوتاه مدت و بلندمدت پرتو نیز کاهش می یابد. تکنولوژی های موجود در این دستگاه شامل پرتوی قابل تنظیم و فن هلیکال، کاربرد آن را در مقایسه با دیگر دستگاه ها بسیار ایمن تر و راحت تر کرده است. این دستگاه برای رادیوتراپی پوست سر (درمان تومورهای پوستی و غیره)، پلورا (درمان سرطان مزوتلیوما و غیره)، کل بدن، کل اندام ها و مغز استخوان مناسب است. علاوه بر این با استفاده از روش توموتراپی، آسیب به ارگان های حیاتی بدن در طول رادیوتراپی در مقایسه با رادیوتراپی با دستگاه های مرسوم با انرژی بالا، کاهش می یابد.

همکاران ما در شرکت اسما سیر آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان، تعیین هزینه ها و اعزام بیمار به بیمارستانهای آجی بادم می باشند . با ما در تماس باشید .
ایران : 09372333599 واتس آپ ، تلگرام- موبایل      تلفن 77514998 (021)

ترکیه : 905389682298+ واتس آپ ، موبایل

دکتر سهیل نجفی مهری

گروه بیمارستان های آچی بادم ترکیه

رسانه

Whatsapp Premium

پشتیبانی آنلاین اسماسیر

برای ارتباط با ما کلیک کنید.
Close and go back to page

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

           ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.