صدور بیمه نامه مسافرتی

هر ساله هزاران نفر به خارج از  کشور مسافرت می کنند .  اتفاقات، حوادث و بیماریها غیر قابل پیش بینی هستند و به هنگام بروز حادثه یا بیماری در مراکز درمانی خارج از کشور هزینه های گزافی بر مسافر تحمیل میشود. اخذ بیمه نامه سفر ضامن آرامش فکر و دریافت خدمات درمانی مناسب در صورت ضرورت است. بیمه نامه های سفری به گونه ای طراحی شده اند تا به استناد آن، به هنگام بروز حادثه در هر نقطه ای از جهان، خدمات مندرج در جداول تعهدات را در کوتاهترین زمان ممکن به بیمه شده ارائه دهد.

از طرف دیگر ، مطابق قوانین بسیاری از سفارت ها ، مسافران  قبل ازدریافت،  ویزا ملزم به دریافت بیمه نامه مسافرتی میباشند. لذا این شرکت از طریق عقد قرار داد با شرکت های معتبر بیمه ای ، بیمه نامه معتبر و مورد تائید سفارت خانه ها را  بصورت آنلاین صادر و در اختیار مسافرین محترم قرار می دهد. توجه داشته باشید برخی سفارت خانه ها بیمه نامه های مخصوص و با شرایط اعلام شده قبلی را مطالبه می کنند. ما این اطلاعات را در اختیار داریم و باعث صرفه جویی در هزینه ها و وقت شما خواهیم شد.

 

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

          ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.