صدور بیمه نامه مسافرتی

هر ساله هزاران نفر به خارج از  کشور مسافرت می کنند .  اتفاقات، حوادث و بیماریها غیر قابل پیش بینی هستند و به هنگام بروز حادثه یا بیماری در مراکز درمانی خارج از کشور هزینه های گزافی بر مسافر تحمیل میشود. اخذ بیمه نامه سفر ضامن آرامش فکر و دریافت خدمات درمانی مناسب در صورت ضرورت است. بیمه نامه های سفری به گونه ای طراحی شده اند تا به استناد آن، به هنگام بروز حادثه در هر نقطه ای از جهان، خدمات مندرج در جداول تعهدات را در کوتاهترین زمان ممکن به بیمه شده ارائه دهد.

از طرف دیگر ، مطابق قوانین بسیاری از سفارت ها ، مسافران  قبل ازدریافت،  ویزا ملزم به دریافت بیمه نامه مسافرتی میباشند. لذا این شرکت از طریق عقد قرار داد با شرکت های معتبر بیمه ای ، بیمه نامه معتبر و مورد تائید سفارت خانه ها را  بصورت آنلاین صادر و در اختیار مسافرین محترم قرار می دهد. توجه داشته باشید برخی سفارت خانه ها بیمه نامه های مخصوص و با شرایط اعلام شده قبلی را مطالبه می کنند. ما این اطلاعات را در اختیار داریم و باعث صرفه جویی در هزینه ها و وقت شما خواهیم شد.

وقایع اخی در سلامت و بهداشت چهانی ، یعنی اپیدمی و پاندمی کرونا در همه کشورهای جهان، از نگرانی های اصلی گردشگران و مسافران میباشد. جبران  هزینه های سر سام آور درمان و مراقبت  از بیماران  و خصوصا  بستری در بخش های مراقبت ویژه در کشورهای مختلف ، بسیار سخت است. لذا در شرایط کنونی ، ما اکیدا توصیه می کنیم همه مسافران و گردشگران بین المللی حتی برای خروج و اقامت  کوتاه مدت ، از بیمه نامه مسافرتی ویژه که پوشش بیماری کرونا را نیز در برداشته باشد استفاده کنند. استفاده از بیمه نامه مسافرتی یک دوراندیشی عاقللانه  و منطقی است. 

شرکتاسما سیر نماینده رسمی شرکت بیمه سامان میباشد . شرکت بیمه سامان  از شرکت های معتبر بیمه ای در صدور  بیمه نامه مسافرتی است .  شرکت اسما سیر  به سرعت کلیه بیمه نامه های مسافرتی بیمه سامان  را با همه پوشش های ایده آل و با تخفیف ویژه  صادر می نماید. برای صدور بیمه نامه مسافرتی تصویر پاسپورت را برای همکاران ما در دفتر شرکت صادر نمایید و بصورت آنلاین بیمه نامه مسافرتی ثادر و در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

 

Whatsapp Premium

پشتیبانی آنلاین اسماسیر

برای ارتباط با ما کلیک کنید.
Close and go back to page

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

           ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.