ترجمه و پذیرش مقاله

  امروزه مقاله نويسی علمی اهميت خاصی پيدا کرده و بهترين راه برای  به اشتراک گذاشتن دستاوردهای علمی است ، به شرط آنکه معيارهای تعيين شده مرتبط با زبان مقاله نويسی رعايت گردد.

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری  می باشید ، یا عضو هیئت علمی دانشگاه بوده  انتشار مقاله در ژورنال های معتبر خارجی برای شما ضرورت دارد ، قطعاً با موانع موجود بر سر راه متقاضیان ثبت و انتشار مقالات در ;کنفرانس ها ، مجلات و ژورنال های معتبر بین المللی نظیر ژورنال های ISI آشنایی دارید. صرفنظر از موارد عدم کفایت علمی مقالات، اغلب این مشکلات وابسته به عوامل ذیل می باشند:

  • نگارش  مقاله انگلیسی؛
  • رعایت اصول ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی؛
  • بکارگیری  واژگان معادل مناسب و علمی در نگارش مقاله انگلیسی؛
  • ویراستاری  مقاله انگلیسی؛
  • شفافیت و رسایی در مفهوم عبارات به کار برده شده؛
  • انتخاب ژورنال  نامناسب،

از جمله دیگر موانع بر سر راه اخذ پذیرش یا Acceptance مقالات انگلیسی در کنفرانس ها و مجلات معتبر خارجی، مشکلات موجود  در انتقال ارز برای پرداخت هزینه ثبت نام، عدم توانایی متقاضی   در برقراری ارتباط مؤثر با داوران  مقاله (reviewer) و  یا سردبیر مسئول (editor)  می باشد، دلایل  این امر می تواند ناشی از عدم درک مکاتبات یا عدم رساندن منظور و مفهوم در ارتباطات و مکاتبات با ژورنال مقصد می باشد.

اسماء سیر پرواز با علم به موانع موجود و در جهت ارائه راه حل عملی برای معضلات اخذ پذیرش مقالات در کنفرانس ها ژورنال های معتبر خارجی نظیر ژورنال های تحت ایندکس های معتبر نظیر ISI، و با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله خود در ترجمه و ویراستاری مقالات انگلیسی برای ژورنال های خارجی و همچنین با بهره‌گیری از مترجمین بومی (Native)، مجرب‌ترین اساتید در حوزه ترجمه و پژوهش با ارائه خدمات متنوع ترجمه را با رویکردی مشتری ‌مدارانه با بالاترین کیفیت، در کوتاه‌ترین زمان و با پشتیبانی کامل اقدام به ارائه این خدمات می نماید.

همچنین، در برخی موارد ،  این امکان وجود دارد که از طریق شرکت های بین المللی ویراستاری در خارج از کشور ، ویراستاری مقاله شما انجام و گواهینامه مربوطه نیز ضمیمه گردد. در بسیاری از ژورنال ها این گواهینامه ها دارای اعتبار بوده و مقاله شما به دلیل ویراستاری ناقص مورد عدم پذیرش نخواهد بود. اگر چه هزینه های ارزی آن با قیمت های داخلی قابل مقایسه نمی باشد اما یکی از راههای سودمند در کسب پذیرش مقاله محسوب می گردد.

Whatsapp Premium

پشتیبانی آنلاین اسماسیر

برای ارتباط با ما کلیک کنید.
Close and go back to page

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

           ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.